10.05-16.05 soovituslik terviseprogramm!

Tere kaunist uut päeva, mu armas treenija!

Lilled, maitsev kook ja maiustused ilusas kinkekarbis, parimad mõtted ning soovid kaardil - need on kõik suurepäraseks ja südantsoojendavaks üllatuseks igal tähtpäeval! Küll aga tahaksin Sulle emadepäeva järel ikka südamele panna, et selleks, et Sinu kallis lähedane püsiks terve ja rõõmus, tasub teda ka liikuma utsitada, olgu see siis üks värskendav jalutuskäik või, miks mitte, ka ühine võimlemine!

Käesolevaga saadan Sulle koos kõigi oma heade soovidega teele ka uue, 10.05-16.05 soovitusliku treeningkava koos lingiga meie ühisele liikumispäevikule.

Kui Sind huvitab, miks, kui palju ja kuidas me ikka treenima või liikuma peaks, siis piilu kindlasti ka "Blogi" leheküljele, sest väga-väga palju kasulikku trenni- ja Pilatese informatsiooni leiad just sealt!

Siit aga tuleb 19. nädala ehk 10.mai - 16. mai soovituslik terviseprogramm:

E 10.05 on parim aeg uue värskuse, parema rühi ja toonuse loomiseks pärast pühapäevaseid pannkooke või hoopis nädalavahetuse aiatöid. Leiame leheküljelt "Uued treeningud" trenni "Pilatese selja ABC".

T 11.05 läheme aga edasi juba pisut intensiivsemalt ning valime leheküljelt "30-40 min Pilates" treeningu "Pilates Ekspress 35min".

K 12.05 laseme nädala selgrool murduda loodetavasti soojas kevadõhus ehk liigume värskes õhus (eelistatult) mõõduka või tugeva intensiivsusega, st teeme kiirkõndi, kepikõndi, sörgime, rulluisutame või sõidame rattaga. Olen Sinu üle enam kui uhke, kui püüad jalutamise vahetada sörkjooksu vastu, et tugevdada seeläbi veel enam oma südant ja luu- ning lihaskonda! Põhjustest, miks tasub intensiivsust tõsta, saad lugeda siit!

N 13.05 valmistume suveks ühe kohtumisega fitnessiga ja leiame trenni "Pilates kohtub fitnessiga 4" leheküljelt "Uued treeningud". Palun ära pelga sugugi fitnessiga treeninguid, sest need on Sulle vägagi olulised rahulikuma võimlemise kõrvale!;) Lisainfot leiad ikka ja alati blogipostitustest!

R-P 14.05-16.05 tasakaalustame omavahel värskes õhus liikumise ning võimlemise. Kui ilm lubab, viime mati ka õue! Liigume mõõduka või tugeva intensiivsusega õues vähemalt korra nädalalõpu jooksul ning valime ühe endale meelepärase Pilatese nädalalõpuks. Soovi korral võid valida ka mitu väikest "liikumisampsu" ehk minitreeningut!

Kui soovituslik trennikava on üle vaadatud, on hea oma isiklikud eesmärgid ka kirja panna! Miks? Sest just siis täituvad eesmärgid paremini!

Tahaksin jagada Sinuga väikest, ent loodetavasti motiveerivat lahendust: meie ühist digitaalset Pilatese ja liikumise treeningpäevikut Google Docs-is, mida võid soovi korral minuga koos täitma asuda.

Ootan Sind väga liituma siin: kohe treeningpäevikusse!

Soovin Sulle imeilusat maikuu jätku ja ikka aktiivset, liikumis- ja naeratusterohket nädalat!

Sinu Kerttu