Laste Zumba nüüd TASUTA!

Tere, mu armas suur ja väike treenija!

Nii vahva, et oled olnud minuga ekraani vahendusel!

Mina ütlen Sulle suur aitäh ning kindlasti ütlevad aitäh ka kõik meie südamed, luud ja lihased!

Täna, kevadisel esmaspäeval tahaksin jagada Sinuga üht võrdlemisi olulist uudist -

nimelt on Laste Zumba minu treeningute lehel nüüdsest KÕIGILE TASUTA!

Kes on jälginud minu sotsiaalmeediat, see ehk juba teab, et mure Eesti laste tervise pärast vähese liikumise kontekstis on mul ammu südames. Viimastel aastatel on lapsed ja noored kujunenud üheks suuremaks südamehaiguse riskirühmaks. Südamearst Margus Viigimaa on öelnud: "Lastel ja noortel peab olema vähemalt 60 minutit mõõduka kuni tugeva intensiivsusega kehalist tegevust päevas, mille tagajärjel hingamine kiireneb ja tekib kerge higistamine. Kuid selline tegevus ei pea toimuma järjest, vaid selle võib jagada päeva peale näiteks 15-minutilisteks osadeks."

Kolme lapse emana usun kogu südamest, et laste liikumisharjumuste kujundamisega tuleb alustada juba maast madalast ning ainult meie, täiskasvanud, saame omalt poolt laste füüsilist aktiivsust innustada nii oma eeskujuga ehk treenides ja liikudes aktiivselt ise, aga ka muude sõnade ja tegudega, mis aitavad luua väikses inimeses mõteviisi, et igapäevane liikumine on normaalsus ning lisaks kõigele veel lõbus ja vahva.

Seega tunnen, et kui minu (ja minu pesakonna) lõbusad Laste Zumba videod panevad mõnegi lapse kas või korraks liikuma, siis see ongi tõeliselt tore tasu ja tänu!

Ma südamest loodan, et ülaltoodud sõnum rõõmustab Sind!

NB! Küll aga pean ma ka teavitama, et olemasolevate 7.90€ paketiomanike jaoks ei võimalda maksesüsteem kahjuks automaatset hinnamuutust, mistõttu kirjutan Sulle siinkohal välja ka juhised paketi vahetamiseks:


1) Kui soovid minna üle Pilatese paketile, siis tuleks oma kehtivast paketist loobuda, mida saab teha "Minu paketid" alt mõne klikiga või vastavasisulise e-kirja või teavitusega minule (kerttu.tanav@gmail.com).

2) Kui oled saanud kinnituse kehtiva paketi lõpetamise kohta meilitsi, siis saad uue hinnaga paketi soetada leheküljelt "Liitun kohe!" kaardiga, ülekandega, arvega või Stebby kaudu ehk kõik on tegelikult väga lihtne!


Kohe taasliitumiseks kliki siia!

 

Soovin oma väikestele Zumba-sõpradele imeilusat kevad-suve ning

palju-palju müttamist nii toas kui õues!


PS! Olen väga tänulik, kui jagate oma rõõmu liikumisest, märkides mind ka oma sotsiaalmeedias!