top of page
 • Kas ja kuidas saan peegeldada trenne oma televiisorisse?
  Selleks toiminguks peaksid vajutama video nurgas asuvale ikoonile, mis on näidatud alloleval pildil. Sealt avaneb juba vastav valikute jada kust siis valid enda TV, kuhu pilt telefonist peegeldada. PS! Toimib juhtudel: - kui oled ühendatud oma telefoniga samasse Wifi võrku oma TV-ga - sul on Smart TV võimekusega televiisor - omad Apple TV liidest
 • Stebbyga paketi soetamine?
  Stebbyga paketi soetamiseks on esmalt vaja osta treenikerttuga.com pilet Stebbyst (1 kuu või 3 kuud korraga) ning seejärel saata vastav pileti number siiasamasse minule meilitsi, kontaktivormi kaudu või äpis chatti. Stebbyga on paraku niisugune lugu, et Stebbyl ei ole õigusi Sinu isikuandmete edastamiseks, mistõttu saan ise paketi aktiveerida alles siis, kui saadad mulle ise pileti numbri või märguande, et oled pileti soetanud.
 • Kasutajakonto loomine?
  Sinu paketi aktiveerimiseks oleks vaja, et looksid endale päris isikliku kasutajakonto oma päris isikliku salasõnaga, mida saad teha: variant 1: kodulehel: , klikkides nupukesel “Login sisse / Loon konto” ja seejärel “New to this site? Sign up!”. variant 2: laadides alla äpi: Apple: Android:
 • Kui kaua kestab minu pakett ja kuidas see lõpeb?
  Kui oled soetanud paketi arvega, ülekandega või Stebby kaudu, siis kehtib pakett vastavalt tasutud kuude arvule ning katkeb automaatselt. Kui oled liitunud pangakaardiga ehk automaatse kaardimaksesüsteemiga, siis kehtib Sinu pakett kuni selle katkestamiseni ning maksed lähevad automaatselt Sinu kaardilt maha kuni paketi lõpetamiseni. Paketti on võimalik katkestada "Minu paketid" alt või vastavast soovist teatamisega minule mailiaadressile kerttu.tanav@gmail.com või TreeniKerttuga kontaktivormi kaudu.
bottom of page