top of page
Ootan siia Sinu tagasiside ja küsimusi
tagasiside pilt.jpg
Anna oma hinnang minu programmileHalbOotasin enamatHeaVäga heaSuper ägeAnna oma hinnang minu programmile

Aitäh! Tagasiside on saadetud!

kerttu_@sussserdis (285 of 296).jpg

"Ma ei oska sõnadesse panna kui tänulik ma Sulle nende treeningute eest olen! Olen Sinuga treeninud juba aasta ning Sa oled mu ellu nii palju head energiat toonud. Tänu Sinu treeningutele sai alguse ka üks tore traditsioon, mis ühest küljest hoiab ka minu õdesid ja ema heas vormis ning annab meile võimaluse iga nädal toredalt koos aega veeta. Nimelt teeme kord nädalas neljakesi koos Sinu trenni :) Mulle meeldib, et Sinu trennides on nii palju vaheldust - saab teha energilist zumbat, rahulikku ent toonust andvat Pilatest või siis hoopis fitness trenni. Eriti hea on see, et Pilatese trenne on nii üldiseid kui ka teatud piirkondadele suunatuid. Nt vahepeal oli mul suur soov rühti parandada ja siis oli nii tore, et olid eraldi Pilatese videod, mis just seljale ja rühile keskendusid. Aitäh Sulle, et oled nii mõnusad treeningud mulle koju toonud! Aitäh Sulle, et oled nii siiras ja armas! Oled mulle suureks eeskujuks ning ma loodan, et saan ka aastakümnete pärast Sinuga Pilatese trenne teha :)"

Janely

"Leidsin juhuslikult treenikerttuga kodulehe ja mõtlesin, et miks mitte proovida, kuna arst oli soovitanud pilatest teha. Mulle on tohutult hakanud pilates meeldima. Tööga seoses olen tihti komandeeringus ja seetõttu on eriti hea videotreening, kuna kui arvuti ja treeningmatt on kaasas, siis ei ole mingit põhjust, miks peaks trenn jääma tegemata. Just nende videode juures hoiab treeneri rõõmus olek, väga põhjalik selgitus erinevate harjutuste kohta ja erineva taseme, ajaga treeningute olemasolu. Mulle meeldib, et pilatest tehes saab 40-50 min jooksul koormust kogu keha."

Kadri

"Pilates on üks huvitav treening. Olen varasemalt proovinud erinevaid treeningkavasid kuid ükski pole tekitanud soovi jätkata. Pilates seevastu on nagu kergelt sõltuvust tekitav. Isegi peale väsitavat tööpäeva loob isegi lühike treening mõnusa ja hea enesetunde. Võiks isegi öelda,et on suur rõõm ,et sind leidsin."

Marika

"Kuna mul on sageli raske trenni jaoks aega leida, siis Sinu 20 minuti kodused kavad ei jäta küll enam mitte ühtegi vabandust viilimiseks. Ja kuna süües kasvab isu, siis tavaliselt võimlen ikka veidi pikemalt. Olen juba aastaid hädas selgroolülide kulumisest tuleneva valuga ja kui mitmed teised trennid annavad lihastele küll mõnuse toonuse, aga panevad ka selja kõvemini valutama, siis Sinu treeningutes töödeldakse kõik vajalikud lihased justkui poolsalaja läbi (ei ole ninast veri väljas tunnet :) ) ja selg on mõnusalt pehme peale seda."

Karita

"Olen ülirahul selle formaadiga! - Tean, et isegi kui ma ei jõua jooksma või jõusaali, siis ei jää mul trenn tegemata, vaid lihtsa vaevaga ja kiirelt valin sobiva pikkusega treeningu ja isegi kui teen vaid 20-minutilise trenni, olen endaga iga kord ülirahul, et end liigutasin! Kuigi olen ka varem päris heas vormis olnud, siis enda üllatuseks märkasin siiski uusi (kõhu)lihaseid, mida varem üldtrenni tehes ei ole saavutanud. Olen väga rahul, aitäh Kerttu!"

Signe

"Alustasin selle lehe treeningutega umbes 2 nädalat tagasi ning olen väga rahul. Esiteks on muidugi hea see, et tegu on pilatesega ja on minule kui suurte alaseljaprobleemidega inimesele ülivajalik. Teiseks meeldib mulle väga see, kui palju sa tuletad meelde kõhu sissehoidmist ja alaselja kaitsmist. Olen aegade jooksul ikka nii mõneski trennis käinud, kuid enne pole selliseid meeldetuletusi pidevalt saanud. Kolmandaks on nii tore, et saan töö ja väikeste laste kõrvalt vabalt aega valida, aitäh selle võimaluse eest! PS! Saan juba kummardudes sõrmed maha, enne trennidega alustamist jäi umbes 10 cm puudu :)"

Neili

"Eelkõige tahan ma tänada võimaluse eest teha pilatest kodus. Mulle sobib endale sobival ajal treenimine ülihästi. Olen uudishimulik ja ootan põnevusega uusi trenne, samas on mul treeningud, mille juurde tulen uuesti ja uuesti tagasi. Mulle väga meeldivad Sinu selgitused ja meeldetuletused - see aitab hoida õiget hingamist ja kehahoiakut. Ootan ka Su meeldetuletusmeile ja selgitusi pilatese kohta. Pilates on teinud pika pai minu vaimsele tervisele ja parandanud mu füüsilist võimekust"

Tiina

 "Istudes 8 tundi päevas kodukontoris laua taga tunned kohe kuidas keha vajab liikumist, kodused pilatese treeningud on suurepärased. Neid on võimalik teha isegi lõunapausil, sest erineva pikkusega videode sealt leiad alati sobiva."

Pilleriin

Klientide tagasiside treenikerttuga.com

kodustele trennidele:

bottom of page