top of page

Armas liikumishuviline,

 

Mina olen Kerttu ning kutsun Sind parandama oma tervist, elukvaliteeti, nii füüsilist kui vaimset vormi Pilatese abil. Olen endine võistlustantsija, kolme väikelapse, Vanessa, Amanda ja Samueli ema, Zumba ja Laste Zumba (Zumba Kids & Zumba Kids Jr) treener ning rahvusvaheliselt litsenseeritud Stott Pilatese instruktor.

 

Olles omandanud magistrikraadi Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas ning alustanud õpingute kõrvalt treenerikarjääri tantsu ja aeroobika rühmatreeningute juhendajana, leidsin pärast jalavigastust tee pilateseni. Töötasin pea 3 aastat Rootsi mainekaimas pilatesekeskuses (Stockholm Pilates Center) ning olen õnnelik, et suutsin enne Eestisse lapsepuhkusele naasmist end maksimaalselt pilatese ja kaasaegse taastusravi põhimõtete vallas harida. Olles läbinud nii rahvusvaheliselt tunnustatud treenerite kui ka kirurgide, füsioterapeutide ja teiste treening- ja ravimeetodite õpitubasid, toon oma tundidesse positiivse energia kõrval ka asjatundliku suhtumise iga kliendi vajadustesse. 

Asjatundlikku suhtumist toon ka Laste Zumba tundidesse, millega alustasin 2014. aastal hobina, ent millest ajas on saanud minu jaoks kirglik ettevõtmine. 2018. aastal läbisin ka Laste Pilatese koolituse ning seega toon lõbusatesse Laste Zumba tundidesse kaasa ka kõike kasulikku, mida pakub Pilatese meetod. Lisaks korralistele tundidele lasteaedades nädala sees rõõmustan lapsi ka nädalavahetustel, tuues särtsu sünnipäevadele, lasteaiapidudele jm-le üritustele.

Otsustasin anda inimestele võimaluse ennetada muresid ja tuua turvaline, ent tõhus treeningmeetod Pilates kodudesse taskukohase hinnaga.

Nii oma töös kui ka väljaspool seda, st lähedaste pealt ja meediast, näen liigagi tihti, et inimesed ei oska märgata liikumise mõju vaimsele ja füüsilisele tervisele. Kontori- või muu istuv töö, askeldamine lastega, aiatöö, mõne spordiala (nt tennis, golf, jooksmine) harrastamine või sageli kõik nimetatud ka korraga võivad viia seljavalu, pingete või lihtsalt raskus- ja väsimustundeni, millest ei paista justkui pääsu olevat. Trenni minemiseks napib tihti aega, võimalusi, jaksu või motivatsiooni. Just seetõttu otsustasingi anda inimestele võimaluse ennetada eelnimetatud muresid ja tuua turvaline, ent tõhus treeningmeetod Pilates kodudesse taskukohase hinnaga.

Ma väga loodan, et minu Pilatese treeningutest ning Laste Zumba tantsudest on kodudes palju rõõmu! 

 

Saadan kõigile soojad tervitused ja soovin kõigile palju tervist ning muidugi - rõõmu liikumisest!

bottom of page